“СЬОГОДНІ ПЛАКАЛО НАВІТЬ НЕБО…”: В ОСТАННЮ ПУТЬ ПРОВОДЖАЛИ ГЕРОЯ-ПАТРІОТА АНДРІЯ ПIДЛИПНЮКА15:55:00 Війна


Напередодні загибелі Андрію Підлипнюку виповнилось 40 років. На похорон прийшли навіть поранені побратими. Сообщает http://de-facto.cc
Вічна пам’ять Герою!
У мережі з’явилися фотографії з церемонії прощання українців з героїчним бійцем Андрієм Пiдлипнюком з позивним “Мамай”, загиблим на окупованому Донбасі 12 листопада. Світлини опублікував волонтер Артемій Щогла на своїй сторінці у Facebook”Сьогодні вдень, коли плакало навіть небо, ми проводжали в останню путь нашого близького друга, героя, добровольця, патріота – Андрія Пiдлипнюка, загиблого позавчора на Донбасі”, — написав волонтер. “Настільки важка втрата, що просто неможливо підібрати слів”, — додав Щогла.
Андрій Пiдлипнюк з позивним “Мамай”, виходець з Миколаївської області, загинув на Світлодарской дузі. Напередодні загибелі йому виповнилось 40 років. Вічна пам’ять нашому Захиснику! Не забудемо! Не пробачимо вбивць!
Редакція Politinfo висловлює щире співчутя родині Героя.
Героям Слава!
Вічна та світла пам’ять…

2 коментарі:

  1. Когда наконец ...ЗАКОНЧИТСЯ ,эта война !!! ГИБНУТ молодые парни, им бы женится и рожать ДЕТЕЙ ....а их матерям не нужно было ...проливать столько слез !!!

    ВідповістиВидалити

На платформі Blogger.