Що відомо про чоловіка, який одружиться з Джамалою (ФОТО)

02/11/2016    

Триумфаторка "Євробачення-2016" Джамала оголосила про заручини із своїм коханим чоловіком, який на вісім років молодший за зірку, передає Корупція.Стар

pg-zyi5bm5y

Співачка завжди була таємничою особистістю українського шоу-бізнесу і дуже вміло приховувала особисте життя. Але завдяки активності її нареченого у соцмережах прихильники Джамали можуть дізнатися про нього більше.

Сеїт-Бекір Сулейманов народився 29 жовтня 1991 року у Сімферополі, але переїхав до Києва заради навчання у найпрестижнішому вищі України. Здобував освіту у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка на фізико-математичному факультеті.
Закінчив курси міжнародної Школи економіки, брав участь у наукових конференціях, присвячених економіці та бізнесу.

Що відомо про чоловіка, який одружиться з найуспішнішою співачкою України – фото 3

Працює економістом, але останнім часом здебільшого присвячує час політиці та займається проблемами кримськотатарської молоді, беручи участь у соціально-політичних проектах та форумах.

Бекір є активним громадським діячем, проводить різні національні кримськотатарські вечори, займається проблемами кримськотатарського народу, шанує традиції і свята свого етносу. Є мусульманином, який шанує іслам.

Коханий Джамали є патріотом України.

З Джамалою хлопець знайомий давно.

Немає коментарів:

На платформі Blogger.