ЛЯШКО ПРОСИТЬ ЗАБРАТИ ГРОМАДЯНСТВО У “МОСКОВСЬКОЇ ЗОЗУЛІ” ТИМОШЕНКО

Політика Суспільство Україна


ЛИСТОПАД 17, 2016 ЛЯШКО, ПОЛИТИКА, СКАНДАЛ, ЮЛИЯ ТИМОШЕНКО
Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко просить президента Петра Порошенка позбавити лідера “Батьківщини” Юлію Тимошенко українського громадянства.

Про це він заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради.

“Я дуже злий. Я дуже злий на Юльку. Ця московська зозуля, одягнена у українські вишиванки, намагалася чужими руками реалізувати Путінський кремлівський план по захопленню влади (в Україні – ред.). Моєї злості немає меж”, – заявив Ляшко.


“Взяла зозуля московська, використала дєда (Юрія Шухевича – ред.), героя, політв’язня, у своїх брудних кремлівських іграх”, – обурився він.

“Тому я звертаюся з вимогою до президента Порошенка: позбавити Тимошенко українського громадянства за антидержавну діяльність. Хай їй Путін надасть російське громадянство. Вона цього заслужила – разом з російським громадянством звання героя Росії, за підривну діяльність, яку ця московська зозуля проводить в Україні”, – сказав Ляшко.

На його думку, Тимошенко могла сама запропонувати імпічмент президенту: “Ти герой, ти хочеш відставки Петра – вийди на трибуну й скажи, що я хочу відставки Порошенка. Ти чого перед собою дєда пхаєш, лиса драна? Ти що собі дозволяєш? Моїх депутатів використовувати в кремлівських іграх! Я голову відкручу любому, хто розвалює країну”.

“Тимошенко домовилась із Путіним. Ці профурсетки “інтеровські” – бойки, льовочкіни, медведчуки – крутять цю зозулю кожен день, з самого ранку, і всі російські канали. Тому що вона хоче влади – хоче влади ціною знищення країни, її розвалу”, – заявив лідер “радикалів”.

“Їй не подобається Петро? Він мені ще менше подобається, ніж їй. Бо вона з ним не один раз домовлялася. А я з ним ні про що ніколи не домовлявся. Мені теж він не подобається, але я не дам розвалити країну”, – додав він.

“І той, хто домовляється з кремлівськими чортами заради того, щоб отримати владу в країні, ти подумай, дура: ти на чому її отримаєш – на розвалинах України? Ми вже втратили Донас і рим. Завтра після реалізації московського сценарію румуи заберуть Чернівці, Угорщина забере Закарпаття… Де буде Харків, де буде Одеса? Де ти будеш хазяйнувати? Мозги відсохли взагалі у прагненні влади”, – сказав Ляшко

“І заради влади домовляється з Путіним? Використовує кума Путіна, свого друга старого Медведчука? І мого депутата Шухевича ведуть на бойню – московську бойню – а потім ще й грохнуть хотіли”, – обурився він.

“Тому я вимагаю від Порошенка-президента позбавити Тимошенко українського громадянства і вислать в Росію. Її там з нетерпінням чекають – і за газ, і за все інше”, – заявив Ляшко.

Олена Рощенко, УП

Немає коментарів:

На платформі Blogger.