Аполлон: чоловік Соломії Вітвіцької приголомшив своєю красою (ФОТО)

12/11/2016    

Зірка каналу "1+1" Соломія Вітвіцька, яка приміряла образ ретро, поділилася з шанувальниками романтичними фото, де зображена разом з чоловіком Владом Кочатковим.
384742545Особистий альбом Соломія вирішила відкрити з нагоди дня народження коханого. На сторінці у соцмережі Вітвіцька написала теплі слова привітання Владу і зізналася, що чоловік дуже смачно готує, а ще він вміє Соломію розсмішити і знає як заспокоїти., передає Корупція.Стар

Хочеш мати ідеальну шкіру? Тисни тут

"Він не любить позувати на камеру, і ненавидить, коли я намагаюся зробити з ним селфі. Але часом робить винятки – і я рада й цьому. А ще він не так часто, але дуже смачно готує. Буває будить мене кавою у ліжко. Привчає мене рано лягати і раніше прокидатися – тож, усі вечорниці максимум до 22. А ще він вміє мене розсмішити, знає як заспокоїти, знайде найвлучніші слова, щоб підбадьорити. Завжди поруч у складні моменти. І найголовніше, терпить мене уже майже три роки – і навіть, каже, що йому подобається. З днем народження, коханий", – привітала Соломія чоловіка.

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька вийшла заміж за кліпмейкера Влада Кочаткова у листопаді 2013 року. Закохані відгуляли гучне весілля на 200 гостей на НСК "Олімпійський".

Немає коментарів:

На платформі Blogger.