ВАЖЛИВО!!!Кашель – не іграшка: як правильно його лікувати.ПОРАДИ ДОКТОРА КОМАРОВСЬКОГО.
05/11/2016Дуже часто, якщо мова йде про лікування застуди, ми не звертаємося до лікаря, а йдемо в аптеку, купуємо собі кілька коробочок (ми ж знаємо з реклами по телевізору, що потрібно) і починаємо самолікування.
Доктор Комаровський написав чудову статтю, в якій попереджає, що розрекламовані засоби – далеко не завжди те, що нам потрібно.

Особливо це небезпечно, якщо мова йде про здоров'я дітей, повідомляє Корупція.
Інфо
Рекомендуємо статтю до прочитання і бажаємо вам міцного здоров'я.
Комаровський Євгеній Олегович і його розповідь:
Упродовж години я перебував в кімнаті з ввімкненим телевізором. Протягом години я 8 разів бачив рекламу ліків, які, за запевненням виробника, слід негайно ковтати при появі кашлю.
Нерви вже не витримують слухати цю маячню! Люди, увага!
1. Більшість рекламованих ліків «від кашлю» – це муколітики та відхаркувальні засоби


Абсолютна більшість рекламованих ліків «від кашлю» – це відхаркувальні засоби і / або так звані муколітики. Муколітики – це препарати, що збільшують обсяг мокротиння (мокрота – утворюється в легенях, слиз) і роблять її рідшою, плинною, що теоретично полегшує її відкашлювання.

2. Вони потрібні далеко не завжди
Абсолютна більшість випадків, коли у вас нежить, кашель і підвищення температури, – це хвороба верхніх дихальних шляхів: риніт, фарингіт, ларингіт. Відхаркувальні засоби збільшують кількість мокротиння! Навіщо вам збільшувати кількість слизу в легенях, коли у вас нежить або болить горло? Навіщо? Тому що сказали по телевізору?
3. Відхаркувальні засоби повинен призначати лікар
Відхаркувальні засоби іноді (досить рідко) потрібні при деяких захворюваннях нижніх дихальних шляхів – бронхітах, запаленнях легенів. Бронхіти і пневмонії лікують лікарі, а не люди, надивившись телевізора.

4. Вони не зменшують, а посилюють кашельВідхаркувальні засоби не зменшують, а посилюють кашель, активізуючи відходження мокротиння. Але при дефіциті рідини в організмі і / або при сухості повітря в приміщенні відхаркувальні засоби не можуть проявити свою дію: кашель підсилюють, але полегшення не приносять.
У той же час якщо ви багато п'єте, а в кімнаті чисте, прохолодне і вологе повітря, то відхаркувальні засоби не потрібні: мокрота в таких умовах не стає в'язкою і легко відкашлюється без всяких ліків.

5. Муколітики і відхаркувальні можуть стати причиною ускладнень у маленьких дітей
У дітей кашель (сила кашльового поштовху) набагато слабкіший, ніж у дорослих. Після прийому відхаркувальних засобів діти часто не в змозі відкашляти збільшену кількість мокротиння. Вона накопичується в нижніх дихальних шляхах, і це головна причина обструктивного бронхіту і запалення легенів. Дати муколітик і вкласти дитину спати в теплій і сухій кімнаті (а таких кімнат у нас 90%) – найпростіший спосіб організувати ускладнення. А якщо на додачу до цього закладений ніс і підвищена температура тіла – так шанси перетворити тижневий нежить в місячне лікування пневмонії максимальні.
Не дивно, що в багатьох країнах муколітики настійно не рекомендуються дітям перших 5 років життя, а дати їх дітям до 2 років – це взагалі кримінал. Але нам пощастило! У нас можна всім підряд, без рецепта, і рекламувати в вечірньому праймі по телевізору.

6. Ще раз для тих, хто ще не зрозумів: телевізор не повинен заміняти мозок
Це правило працює і в політиці, і при кашлі. Не купуйте відхаркувальні засоби без прямої вказівки лікаря. Якщо лікар на дому призначив відхаркувальні засоби дитині молодше 5 років – шукайте іншого лікаря, якщо дитині менше 2 років – терміново шукайте іншого лікаря.

Як полегшити кашель:
Одягніться тепліше.передаєhttp://korupciya.com/

Зробіть все, щоб в приміщенні було чисте, прохолодне (16-20 ° С) і не сухе повітря (відносна вологість – 40-70%).

Стежте за носовим диханням – воно повинно бути! Допоможуть часте промивання сольовими розчинами і, якщо зовсім не під силу, судинозвужувальні засоби.

Пийте багато теплої рідини. Не гарячої!

Знайдіть того, хто поставить діагноз.

Вимкніть телевізор.


Немає коментарів:

На платформі Blogger.