Відео. Без цензури. У Москві пройшов багатотисячний мітинг проти Путіна і Медведєва


22:16:00 Події

Вчора, в той час як в центрі Москви проходив «путінський шабаш», в Любине (район Москви) кремлівська влада дозволила провести «російський марш».

Багатотисячна демонстрація відбулася під гаслами: «Путіна пора мочити!» І «У відставку Путіна і Медведєва», «Путін - зрадник Батьківщини і ворог російського народу», а також «Досить воєн русского мира»! ». Сообщает http://viche.net.ua


Олександр Сотник взяв інтерв'ю у учасників демонстрації. Один з них заявив: «Ми повинні займатися своєю справою, своєю країною і не лізти ні на Захід, ні в США, ні в братську Україну не лізти - тоді і ставлення зміниться». Інший мітингувальник зазначив: «Ми можемо виправити ставлення, яке склалося до Росії і її народу через путінської агресії тільки тим, що будемо виходити на вулиці, відстоювати свої права в рамках закону, відкрито показувати, що наша думка не збігається з думкою нашої влади» .


Інші учасники мітингу відзначили, що перше, що повинно виправити нинішній стан справ в Росії - це імпічмент Путіну, законне його повалення, тому що в Росії повинна пройти безкровна революція. На їхню думку, Росія - це та ж Європа, тому кожен росіянин повинен зрозуміти, що зміни потрібно починати з нього. «Тому нам потрібно робити, а не говорити», - заявила учасниця демонстрації.Немає коментарів:

На платформі Blogger.