"Русский марш" у Москві пройшов під антипутінськими гаслами04.11.2016 21:052512


У Москві 4 листопада пройшла хода націоналістів "Русский марш". Вона проводилася вже 12 раз і цьогоріч пройшла під гаслами, спрямованими проти російської влади.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"У ході взяли участь близько тисячі людей. Вони вимагали відставки президента Росії Володимира Путіна, уряду та припинення політичних репресій. Одне з гасел акції – "Геть владу чекістів!". Активісти також виступили проти війни з Україною. Звучали й традиційні для націоналістів антимігрантські гасла", - йдеться в публікації.

Один з організаторів акції Юрій Горський заявив, що поліція не дозволила пронести понад половину плакатів, з якими активісти йшли на акцію.

Як повідомлялося раніше, поліція затримала кількох учасників ходи, зокрема хлопця з українським прапором.

"Російські марші" пройшли ще у низці міст Росії.
Читайте також: Навіщо Путіну закон «про російську націю»

Ще одна хода націоналістів пройшла у п’ятницю на північному заході Москви. А на Суворовської площі відбувся мітинг націоналістів, які також виступають проти Путіна, при цьому підтримуючи сепаратистів на Донбасі. У мітингу взяли участь близько 100 людей, серед яких російський військовий, колишній ватажок бойовиків угруповання "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркин), повідомляють "Грані.ру".


Посмотреть изображение в Твиттере


Вона проводилася вже 12 раз і цьогоріч пройшла під гаслами, спрямованими проти російської влади." data-title=""Русский марш" у Москві пройшов під антипутінськими гаслами - 04.11.2016 21:05 — Новини Укрінформ" data-url="http://www.ukrinform.ua/rubric-abroad/2114768-russkij-mars-u-moskvi-projsov-pid-antiputinskimi-gaslami.html" style="clear: both;">

Немає коментарів:

На платформі Blogger.