Ці турецькі брови: Фото Дочки Ані Лорак викликало фурор у мережі (ФОТО)

06/11/2016    Чоловік української співачки поділився фотографією їх дочки Софії

.


Шанувальники Ані Лорак в нестямі від радості, адже її чоловік Мурат виклав в Інстаграм знімок Софії, яка росте не по днях, а по годинах, передає Корупція.Стар

Дівчинку викупали в компліментах, а також побажали їй багато всього гарного. Публіка позитивно налаштована до подібних знімків, хоча раніше сама Лорак зізнавалася, що не хоче і навіть боїться виставляти напоказ свою дитину. Багато хто прийшов до висновку, що ця засмагла дівчинка на фото по імені Софія 50% зовнішність взяла від тата і стільки ж від мами.


Вперше Кароліна показала свою доньку публіці в цьому році, а всі чотири роки «до» вона ретельно приховувала Соню від сторонніх очей. Її упередження не марні, адже крім щирих шанувальників є ще й справжні недоброзичливці, які зазвичай «кусають» за найслабше місце, а в даному випадку знаменитість можуть зачепити через дитину.

До речі, Ані Лорак та її чоловік не просто батьки, які ховали свою дитину. Багато зірок російського, українського та зарубіжного шоу-бізнесу дотримуються такої ж позиції і показують своїх дітей тільки тоді, коли вважають, що готові до будь-якої атаки з боку злостивців.
Немає коментарів:

На платформі Blogger.