Шок: дуже схудла Наталія Могилевська! Невпізнанна , у відвертій сукні здивувала новою фотосесією (ФОТО)

14/11/2016    
Шок: дуже схудла Наталія Могилевська оголилася у новій фотосесії, показавши всі свої інтимні місця (ФОТО)

Українська зірка Наталія Могилевська, яка новою піснею заявила про готовність до кохання, знялася у відвертій фотосесії, передає Корупція.Стар
Співачка взяла участь у фешн-проекті видання JetSetter. На фото Могилевська із розкішним довгим волоссям постає в обтислих шкіряних штанах, звабливих сукнях та стильних костюмах. Дивіться фото: Невпізнанна Могилевська у відвертій сукні здивувала новою фотосесією Попри те, що на світлинах Наталія виглядає доволі сексуально, в інтерв'ю вона зізналася, що намагається уникати коротких спідниць і відвертих декольте .

"Мене почала дратувати дешевизна "сексуальності". Саме так, в лапках, тому що справжньою сексуальністю є зовсім не те, що зараз транслюють з екранів, – це, скоріше, дешевий сурогат. Надмірна об'єктивізація жінок, сексуалізація – це теж ефект впливу популярної культури і шоу-бізнесу. Ось у чому парадокс: всі мріють про велике і чисте кохання, а займаються дешевим сексом, виставляючи себе напоказ і продаючись за безцінь, – відбувається підміна понять, помножена на дурість", – прокоментувала Могилевська.

Немає коментарів:

На платформі Blogger.