ТЕРМІНОВО!!!Дружина Дональда Трампа шокувала світ своїм минулим (ФОТО 18+)

09/11/2016    Дружина президента США Дональда Трампа Мелані оголила груди перед фотокамерами.Про це повідомляє українське інформаційне агентство ТСН, передає Корупція.Стар

Дружина мільярдера в минулому була моделлю, і на цьому поприщі вона досягла великих висот. Її портрети з'являлися на обкладинках світових журналів. Під час роботи з одним чоловічим виданням вона навіть знялася оголеною.

Найбільш ефектна фотографія вийшла під час фотосесії в особистому літаку Дональда Трампа – красуня була пристебнута до валізки з коштовностями.


Опозиція, яка працює проти республіканців, намагалася зробити на знімках дружини політика сенсацію і розхитати довіру людей до мільярдера. Але з цього нічого не вийшло. І це зрозуміло, адже не дарма ж пан Трамп вибрав в дружини таку красуню.

Більшого резонансу в ЗМІ могли б викликати фотографії оголеної коханки Хіларі Клінтон або її самої. Ось тоді б весь світ почав обговорювати кандидата в президенти. А гарна фігура Мелані Трамп викликала тільки заздрість у більшості американок і струмки слини у чоловічого населення країни. Але не більше того ….

Немає коментарів:

На платформі Blogger.