Дмитро Ярош зворушливо привітав бойову подругу з народженням дитиниБажаю дитині героїв рости у вільній, світлій, мирній країні, - написав Ярош молодій героїні Яні ЗінкевичЯна Зінкевич. Фото: "Укрінформ"

21-річна Яна Зінкевич, начмед "Правого сектора" стала мамою, після отримання страшних травм в грудні 2015 у ДТП.

Тоді, нагадаємо, при поверненні на базу "ПС" Зінкевич разом із соратником потрапила в аварію, їх машина кілька разів перекинулася на слизькій дорозі. Яна отримала перелом хребта, травми голови. Під час реабілітації вона жізналась, що вагітна. Разом з чоловіком Максимом Корабльовим дівчина вирішила назвати їх Богом дану дочку прекрасним ім'ям - Богдана. Дмитро Ярош зворушливо привітав молоду маму, повідомляютьПатріоти України з посиланням на "Сектор Правди".

"Ця війна нас часто дивує. Не стільки висотами стратегічного мислення, скільки подвигами незламного людського духу.

За роки війни багато довелось бачити справжніх героїв, але Яночка Зінкевич завжди стояла якось окремо. У 18 років - на Майдані, у 19 - на фронті, у 20 - командир нею ж створеної найефективнішої (кажу це з повною відповідальністю) на передовій медичної служби Госпітальєри. У тих же 20 - страшна аварія, перелом хребта, тяжкі операції. І ніщо не зламало воїнського духу цієї, по-суті, дівчинки, дитини.

Подруго Яно! Ти зробила у своєму житті багато важкої, брудної, невдячної чоловічої роботи. А Господь так по-жіночому тебе за неї нагородив!

Мамине щастя вагою 3 кілограми і 48 сантиметрами навзбільшки - донечка, яка, упевнений, отримала найкращі риси своїх батьків-патріотів.

Будьте здорові обидві! Бажаю дитині героїв рости у вільній, світлій, мирній країні", - пише Ярош.

Немає коментарів:

На платформі Blogger.