Краще один раз побачити… Потап вперше на всю країну показав свої розкішні апартаменти (ФОТО)
01/11/2016
Давай розглянемо київську квартиру Потапа (Олексій Потапенко), де він живе з дружиною Іриною (з-продюсер продюсерського центру Потапа MOZGI Entertainment) і двома дітьми – прийомною донькою Наталкою і маленьким сином Андрійком, передаєКорупція.Стар

"Перше, що тут з'явилося, – це обідній стіл.
Тому що для нас це – найважливіше: щоб у кожного був свій куточок, але щоб в центрі квартири стояв стіл, за яким завжди можна зібратися всім разом, сім'ї так хотілося якомога швидше опинитися в новій квартирі, що вони переїхали, коли з меблів там практично нічого не було. "Місяця два ми ночували на надувних матрацах, і ще у нас ні в одній кімнаті не було штор. Ніколи не думав, що штори такі важливі. Але коли прокидаєшся о п'ятій ранку від того, що сонце б'є в очі, – з глузду можна з'їхати!"
Квартиру Потапенко вибирали довго і прискіпливо. Головним аргументом на користь саме цього варіанту став … балкон. "Ми і не мріяли про такі хороми, вони коштували рівно в десять разів більше, ніж ми розраховували витратити, – згадує Олексій. – Але коли ми вийшли на балкон і побачили Київ з висоти пташиного польоту, то здалися і зрозуміли, що жити будемо тільки тут. А при вигляді величезного коридору хором видали: тут Андрюша буде кататися на велосипеді! "

Обробкою і обстановкою нової квартири займається дружина Потапа, Іра. Але він може їй щось замовити. Наприклад, він попросив, щоб у вітальні було якеаь яскрава пляма, – і так з'явився яскравий салатовий пуф.

Немає коментарів:

На платформі Blogger.